Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

O firmie

 

 W naszej pracowni art&texture tworzymy unikalne na skalę światową obrazy autorskie, wykonywane wg projektów malarki i grafik Sylwii Zakrockiej która malarstwem oraz grafiką komputerową profesjonalnie zajmuje się już od 2007r

Jej styl malarski to mieszanka sztuk pięknych i nowoczesnego dizajnu

Struktura i kolor - to dwie najbardziej charakterystyczne cechy jej malarstwa. Wzory Sylwii Zakrockiej to niesamowicie efektowne eksperymenty z różnorodnymi fakturami, poszukiwanie nowych zestawień barw, zabawa teksturą.

Jej twórczość zdefiniował już na samym początku pobyt w Barcelonie w okresie dzieciństwa. Uczęszczała wówczas na liczne kursy malarstwa i rysunku. Te inspirujące miasto w którym chodziła do szkoły podstawowej, pozostawiło ślad na duszy i odbija się niewątpliwie w jej niesztampowych obrazach.

W Polsce podjęła studia na wydziale Architektury i Urbanistyki jednak po trzecim roku studiów poświęciła się malarstwu całkowicie.

Tysiące obrazów które sprzedała wiszą już w wielu domach i biurach całej Europy oraz w USA. W Polsce jest jedyną osobą tworzącą obrazy wielkoformatowe bardzo grubo fakturowane, gdyż przez lata wypracowała unikalną technikę stosowaną tylko w pracowni art.&texture, która pozwala na tworzenie wyjątkowo przestrzennych faktur, zarazem mocnych i elastycznych do dużych formatów.

Obrazy malowane są na galeryjnych, pokaźnych podobraziach malarskich o bokach grubości 4cm, to sprawia, ze obraz nie tylko zyskuje estetyczny wygląd, ale jest wyjątkowo wytrzymały i nie ulega wypaczeniu. Płótno jest grube, lniane, solidnie naciągnięte i się nie zapada. Stawiamy na jakość i dbamy o każdy detal wykończenia.

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl